Alba Dent

Poliklinika stomatologjike Alba Dent e themeluar në vitin 1991, edhe pas 28 viteve eksperiencë e vazhdon misionin e saj që të kujdeset për dhëmbët tuaj.

Poliklinika stomatologjike Alba Dent e themeluar në vitin 1991, edhe pas 26 viteve eksperiencë e vazhdon misionin e saj që të kujdeset për dhëmbët tuaj. Si ekspertë në fushën e stomatologjisë, është një ndër ordinancat e vetme e cila ju ofron të gjitha shërbimet në një vend me rezultat të dukshëm.

Operating as usual

Proud of you Dr. Fjolla Ajeti!

Stafi i Poliklinikës Stomatologjike Alba Dent ju uron një vit të mbarë 2021.

Персоналот на Cтоматолошката Поликлиника Алба Дент ви посакува среќна 2021 година.

Vendosja ne poziten e rregullt e dhembit te rrotulluar i cili me pare ka patur projeksion nazal. Trajtimi ortodontik me proteze mobile eshte kryer ne periudhe 2 vjeçare ne kliniken Alba Dent.

Dr. Fjolla Ajeti
A genuine smile comes from the heart, but a healthy smile needs good dental care.

Orthodontics Expert. #damonbraces #ceramicbraces #rothbraces #braces

Stafi i Alba Dent te gjithe besimtareve musliman ua uron Festen e Kurban Bajramit.

✅ Sterilizimi i përditshëm i dhomave të punës.

"Pasuria e vërtetë është shëndeti, e jo ari dhe argjendi."
- Mahatma Gandhi

Sterilizimi i dhomave me Ozon përmes UV llambave për sterilizim eliminon 99.99% të gjithë agjentëve patogjen në ajër përfshirë edhe Coronavirusin Sars CoV-2.

Sars CoV-2 është një virus me mbështjellës proteinik. Mjafton një ekspozim 30 sekondësh ndaj Ozonit që të zhduken viruset e këtij lloji.

Ozoni i eliminon viruset duke i sulmuar strukturat e tyre të acideve nukleike, duke e dëmtuar ARN Virale. Shpërbërja e shiritit të ARN e bën shkatërrimin e plotë të virusit.

Kujdesu për shëndetin!

Stafi i Poliklinikës Stomatologjike Alba Dent të gjithë besimtarëve ju uron Festen e Fitër Bajramit.

Disinfected ✅

[05/11/20]   Njoftim

Njoftohen te gjithe pacientet e Poliklinikes Stomatologjike ALBA DENT se pas vendimit te Ministrise se Shendetesise, qe nga dita e merkure (13.05.2020) do te rifillojme me pune.

Per cdo vizite, duhet te caktohet termin permes telefonit.

Numri i telefonit: 071 476 761.

Photos from Alba Dent's post

Photos from Alba Dent's post

Korrigjim i hapsirave me vendosjen e kurorave te porcelanit ne nofullen e siperme.

[12/31/19]   Poliklinika stomatologjike Alba Dent te gjithe klienteve dhe miqve ua uron Vitin e Ri 2020.

Restaurim i dhembeve frontal me nano-kompozite.

Poliklinika Stomatologjike Alba Dent te gjithe besimtareve ju uron Festen e Kurban Bajramit.

Zbardhje e dhembeve me laser!
Laser Teeth Whitening!

[06/13/19]   4 Implante Dentare ne nofullen e siperme:

4 Maxillary Dental Implants:

Kurora Solo nga Zirkoni te punuara ne polikliniken stomatologjike Alba Dent.

[04/17/19]   Kurora Solo nga Zirkoni te punuara ne polikliniken stomatologjike Alba Dent.

Proud of you Dr. Albina Ajeti!

Dental Veneers (Faseta dentare) - Hollywood Smile

Teeth Whitening 😁

Kujdesi per dhembet fillon qe ne moshe te re. 😁

Alba Dent's cover photo

Dhembet e pare te qumeshtit. 😁 Diamantë 💎

Dental Veneers (Faseta dentare) te punuara ne ordinancen Alba Dent.

EMax Crowns

Kurora EMax (EMax Crowns) për një buzëqeshje më të bukur.

Kurora EMax (EMax Crowns) për një buzëqeshje më të bukur.

Our Story

Poliklinika stomatologjike Alba Dent e themeluar në vitin 1991, edhe pas 28 viteve eksperiencë e vazhdon misionin e saj që të kujdeset për dhëmbët tuaj. Si ekspertë në fushën e stomatologjisë, është një ndër ordinancat e vetme e cila ju ofron të gjitha shërbimet në një vend me rezultat të dukshëm.

Want your business to be the top-listed Dentist in Tetovo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Si t'i lajme dhembet
Damon Breketat - ALBA DENT

Location

Telephone

Address


Rr. E Shtipit Nr.61 - Tetovë
Tetovo

Opening Hours

Monday 09:00 - 19:00
Tuesday 09:00 - 19:00
Wednesday 09:00 - 19:00
Thursday 09:00 - 19:00
Friday 09:00 - 19:00
Saturday 10:00 - 15:00
Other Dentists in Tetovo (show all)
D-r Tatjana Matlioska D-r Tatjana Matlioska
Ul. Marsal Tito 136
Tetovo, 1200

076 431 668

Prodent Prodent
Boulevard Video Smilevski Bato 2-1
Tetovo, 1200

Dental Implants, Teeth whitening, Intraoral X-Ray, Zirconia and Emax Crown Implante dentare, Zbardhje Dhëmbësh, Rengen, Kurora Zirkon dhe Emax

Apolon Dental Polyclinic Apolon Dental Polyclinic
Iliria Str. No. 122/1
Tetovo, 1200

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C