Dentists in Tetovo

Find dentists in Tetovo. Listings include PZU Bliznak Dent, Alba Dent, Stomatoloska ordinacija JABOLKO, D-r Tatjana Matlioska, Uno Dental and Apolon Dental Polyclinic. Click on each in the list below the map for more information.

Want your business to be the top-listed Dentist in Tetovo?

Click here to claim your Sponsored Listing.
PZU Bliznak Dent A PZU Bliznak Dent
Ul.Blagoja Toska Br 33
Tetovo, 1200

Официјална страна на Приватната Стоматолошка Ординација "Близнак Дент" Official page of the Private Dental Clinic "Bliznak Dent"

Alba Dent B Alba Dent
Rr. E Shtipit Nr.61 - Tetovë
Tetovo

Poliklinika stomatologjike Alba Dent e themeluar në vitin 1991, edhe pas 28 viteve eksperiencë e vazhdon misionin e saj që të kujdeset për dhëmbët tuaj.

Stomatoloska ordinacija JABOLKO C Stomatoloska ordinacija JABOLKO
Goce Delchev 172
Tetovo, 1200

д-р Марта Панчевска - Спасоска 076 958900

D-r Tatjana Matlioska D D-r Tatjana Matlioska
Ul. Marsal Tito 136
Tetovo, 1200

076 431 668

Uno Dental E Uno Dental
Jane Sandanski 98/1
Tetovo, 1200

Të gjitha shërbimet stomatologjike si shërimi dhe mbushja e dhëmbëve, zëvendësimi i dhëmbëve të humbur me kurora porcelani dhe zirkoni, ortodonci, kirurgji orale me implantologji...gjendemi në ish zyrat e Auto Shkollës Uno-1

Apolon Dental Polyclinic F Apolon Dental Polyclinic
Iliria Str. No. 122/1
Tetovo, 1200

PZU "BAMI KOR Medika" G PZU "BAMI KOR Medika"
Ulica Blagoja Toska Bb
Tetovo, 1200

Privatna zdravstven ustanova "Bami kor medika"

PZU To-To Dent H PZU To-To Dent
Ivo Lola Ribar Br. 32
Tetovo, 1200

Stomatoloski uslugi

Neodent I Neodent
Dervish Cara 32
Tetovo, 1200

Stomatoloska ordinacija -Opsta stomatologija -Ortodoncija

Stomatoloska ordinacija Nova Dental J Stomatoloska ordinacija Nova Dental
Ivo Ribar Lola 223
Tetovo, 1220

pacientite ke go kazat svoeto mislenje

Стоматолошка ординација "Dental Care Studio" K Стоматолошка ординација "Dental Care Studio"
Ulica Blagoja Toska 6, Tetovo, F. Yugoslav Repub. Of Macedonia
Tetovo, 1200

Dobredojdovte na fan stranata na DENTAL CARE STUDIO. Kliknete “Like” i redovno ke Ve informirame za nasite specijalni ponudi

Igor Mileski Ordinacija po opshta stomatologija L Igor Mileski Ordinacija po opshta stomatologija
Dimo Gavroski-Kara Br 50 Vlez 2 Stan 3
Tetovo, 1200

Ordinacija po Opsta Stomatologija D-r Igor Mileski

About   Contact   Privacy   Login C