Uno Dental

Të gjitha shërbimet stomatologjike si shërimi dhe mbushja e dhëmbëve, zëvendësimi i dhëmbëve të humbur me kurora porcelani dhe zirkoni, ortodonci, kirurgji orale me implantologji...gjendemi në ish zyrat e Auto Shkollës Uno-1

Operating as usual

10/03/2021

When the patient's patience is combined with the doctor's mastery the result is phenomenal.

When the patient's patience is combined with the doctor's mastery the result is phenomenal.

08/03/2021

We love hard cases... Rikthimi i buzëqeshjes..
#dentalbridge #smile #odontologia #cosmeticdentistry#tetova #tetovo #northmacedonia

We love hard cases... Rikthimi i buzëqeshjes..
#dentalbridge #smile #odontologia #cosmeticdentistry#tetova #tetovo #northmacedonia

04/03/2021

✅ INVISALIGN
Nëse dëshironi një buzëqeshje të përkryer por pa përdorimin e protezave klasike, ne ju ofrojmë sistemin e Invisible Aligners me të cilat askush nuk do të ju vërej se ju jeni duke i përdorur.

✅ INVISALIGN
Nëse dëshironi një buzëqeshje të përkryer por pa përdorimin e protezave klasike, ne ju ofrojmë sistemin e Invisible Aligners me të cilat askush nuk do të ju vërej se ju jeni duke i përdorur.

01/02/2021
31/12/2020
05/12/2020

Zirconia is always the best choise👌✅

25/10/2020

Before & after✅

23/10/2020
01/09/2020

Drejtimi i dhëmbëve pa pasur nevojë për përdorimin klasik të protezave vetëm në Uno Dental ✅
#invisalign #invisiblebraces #orthodontics

31/08/2020
27/08/2020
28/07/2020
24/05/2020
20/05/2020

Dr. Arta & Dr. Argjent Mustafai

24/04/2020
06/03/2020

Thermopress flex Partial dentures

05/03/2020

Dental Bleaching

04/03/2020
04/03/2020
26/02/2020
26/02/2020
25/02/2020
19/02/2020

Photos from Uno Dental's post

17/01/2020

Photos from Uno Dental's post

17/01/2020

😁We bring your smile back with zirconia bridge😁

16/01/2020

Proteza totale për nofullën e sipërme dhe proteza parciale për nofullën e poshtme.

31/12/2019

Ju urojmë që viti 2020 të sjellë shumë shëndet, fat, dashuri dhe mbarësi për ju dhe familjet tuaja.

27/12/2019
19/12/2019

➡️ 🎇🎄Festoni festat e Vitit të Ri🎄🎇 me një zbritje prej 30% ✔në zbardhjen e dhëmbëve🦷.
📍Uno Dental (parkingu pas Tivolit),
📞 074240079.

17/12/2019

Timeline Photos

10/12/2019
05/12/2019

Photos from Uno Dental's post

29/11/2019
24/09/2019

Very useful tool at our daily practice

Location

Telephone

Address


Jane Sandanski 98/1
Tetovo
1200

Opening Hours

Monday 09:00 - 18:00
Tuesday 09:00 - 18:00
Wednesday 09:00 - 18:00
Thursday 09:00 - 18:00
Friday 09:00 - 18:00
Saturday 09:00 - 14:00
Other Dentists in Tetovo (show all)
Prodent Prodent
Boulevard Video Smilevski Bato 2-1
Tetovo, 1200

Dental Implants, Teeth whitening, Intraoral X-Ray, Zirconia and Emax Crown Implante dentare, Zbardhje Dhëmbësh, Rengen, Kurora Zirkon dhe Emax

Apolon Dental Polyclinic Apolon Dental Polyclinic
Iliria Str. No. 122/1
Tetovo, 1200

D-r Tatjana Matlioska D-r Tatjana Matlioska
Ul. Marsal Tito 136
Tetovo, 1200

076 431 668

PZU "BAMI KOR Medika" PZU "BAMI KOR Medika"
Ul. Blagoja Toska Bb
Tetovo, 1200

Privatna zdravstven ustanova "Bami kor medika" Semejna i opsta medicina, Biohemiska laboratorija, Apteka. Stomatologija.

Стоматолошка ординација "Dental Care Studio" Стоматолошка ординација "Dental Care Studio"
Ulica Blagoja Toska 6, Tetovo, F. Yugoslav Repub. Of Macedonia
Tetovo, 1200

Dobredojdovte na fan stranata na DENTAL CARE STUDIO. Kliknete “Like” i redovno ke Ve informirame za nasite specijalni ponudi