Prodent

Dental Implants, Teeth whitening, Intraoral X-Ray, Zirconia and Emax Crown Implante dentare, Zbardhje Dhëmbësh, Rengen, Kurora Zirkon dhe Emax

Stomatologji Estetike, Implante dentare dhe një gamë të plotë të trajtimeve rutinore të dhëmbëve. Çfarë ne ofrojmë: - Implante Dentare (rrënjë artificiale) - Zbardhje e dhëmbëve me Zoom!, NightWite dhe Opalescence - Faseta (për dhëmbët e ngjyrosur dhe jo të njejtë) - Kurorat dhe Urat (mbulesa nga porcelani dhe zirkoni) - Aparate ortodontike (drejtim i dhëmbëve) - Polirim me pluhur - Mbushje të bardha - Trajtim Periodontik (trajtim i mishrave)

Operating as usual

Kujdesi ndaj dhëmbit paraqet edhe kujdes të shëndetit gjeneral.

youtube.com

Bisedë me Mjekun - Krenar Papraniku & Abdylvehab Ejupi

29 Prill 2020

Bisede me Mjekun: Dr. Krenar Papraniku - Higjena orale në kohë pandemie

https://youtu.be/5KcMrk77jIA

Televizioni Koha - Tetovë www.tvkoha.tv If any copyright issues please contact: [email protected]

Urime Muaji i Shenjtë i Ramazanit nga Prodent.

Agjërim të lehtë dhe lutje të pranuara!
.
.
.
#prodent

Të nderuar pacientë për shkak të pandemisë së COVID-19 dhe për shkak të rruajtjes së shëndetit tuaj dhe të afërmëve tuaj, jemi të detyruar t'a mbajmë të mbyllur klinikën Prodent. Ky është edhe rekomandim nga Ministria e Shëndetësisë.
Ndërkohë, per gjendjet URGJENTE apo ato te cilat nuk kalojnë me përdorim të terapisë kundër dhimbjes që meret pa përshkrim të mjekut (psh. Caffetin, Edridol, Analgin, Ketonal) na kontaktoni në mënyrat e mëposhtëme:

📞 076334595
📧 [email protected]
🖊️ Facebook.com/prodent
📝 Instagram / prodent_te

Драги пациенти, поради пандемијата COVID-19 и поради сочување на Вашето здравје и здравјето Вашите најблиски, должни сме да ја затвораме нашата ординација. Ова исто така е препорака на Министерството за Здравство.
За УРГЕНТИ случаеви или оние кои не поминуваат со терапија за болка контактирајте не на следниве начини:

076334595
Facebook (prodent)
Instagram (prodent_te)
[email protected]

#prodent

Jeni të shqetësuar për shëndetin oral në këtë periudhë të vetë izolimit?
Dr. Krenar Papraniku është këtu për ju!

Për të gjithë ju që jeni në vetë izolim gjatë këtij virusi dhe keni pyetje rreth shëndetit oral, na ndqini të Mërkurën në ora 12:00, Live në Facebook me dr. Krenar Papraniku.

Në qoftëse keni ndonjë pyetje na shënoni në inbox dhe ne do mundohemi t'ju përgjigjemi.
.
.
.
#prodent #tetovo #dentistry #dentist

„Goja“ e shëndetshme ka një rëndësi qenësore për mirëmbajtjen e funksionimit të drejtë të organizmit dhe për ruajtjen e shëndetit të përgjithshëm dhe cilësisë së jetës.

Me kujdesin stomatologjik parandalohet paraqitja e sëmundjeve orale ose përkeqësimi i sëmundjeve ekzistuese të indeve orale. #DitaBotëroreeShëndetitOral #WorldOralHealthDay
.
.
.
#prodent

🧼20 seconds
.
.
.
#prodent #tetovo #dentistry #dentist #dental #smile #teeth #odontologia #dentista #cosmeticdentistry #dentalcare #dentalphotography #tooth #dentalimplants #veneers #orthodontics #dentalhygienist #odonto #dentistrylife #dentistryworld #oralhealth #dentalstudent #dentalassistant #dentalclinic #dentalhygiene #dentistlife #teethwhitening #dentists #smilemakeover #dentalart

video by: dr. douval aloush

Këshillë për sa i përket virusit korona: jo vetëm larja e duarve ndihmon, pastërtia orale gjithashtu është një ndër faktorët kryesor për mbrojtje nga virusi.
.
.
#prodent #lajiduart #lajidhëmbët #rrineshtepi🏡🛋️📖

Të nderuar pacientë,

Për shkak të gjendjes pandemike nga virusi COVID-19 dhe në zbatim të këshillave që vinë nga Ministria e Shëndetsisë dhe Odës Stomatologjike ju njoftojmë se orari ynë do të reduktohet bashkë me punën e ekipit tonë.
Zvogëlimi i depove furnizuese me mjetet bazë për ruajtje të shëndetit tuaj poashtu na minimizon dhënien e plotë të shërbimeve dentare.

Do të mundohemi t'i trajtojmë pacientët me urgjenca ndërsa për të tjerët që kanë mundësi shtyerje të trajtimit do të kërkojmë bashkëpunim dhe mirëkuptimin për caktim kohe në një moment tjetër.
Pacientët që kanë nisur procedurat do të kontaktohen nga administata.

Na kontaktoni paraprakisht!

Tel.: 076334595
email: [email protected]

Драги пациенти,

Поради пандемиската состојба на вирусот СОВИД-19 и по советите од Министерството за Здравство и Стоматолошката Комора ве известуваме дека нашиот распоред ќе се намали заедно со работата на нашиот тим.

Ќе се обидеме да ги третираме пациентите со итни симптоми, додека за другите кои може да го одложат лекувањето, ќе побараме соработка и разбирање за закажување на ново време.
Пациентите кои веке ја започнале постапката ќе бидат контактирани од администрацијаta.

Контактирајте нè однапред!

Тел: 076334595
е-пошта: [email protected]

#covid_19 #stayhome #rrineshtepi #sedidoma

[03/14/20]   Të nderuar pacientë,

Për shkak të gjendjes pandemike nga virusi COVID-19 dhe në zbatim të këshillave që vinë nga Ministria e Shëndetsisë dhe Odës Stomatologjike ju njoftojmë se orari ynë do të reduktohet bashkë me punën e ekipit tonë.

Do të mundohemi t'i trajtojmë pacientët me urgjenca ndërsa për të tjerët që kanë mundësi shtyerje të trajtimit do të kërkojmë bashkëpunim dhe mirëkuptimin për caktim kohe në një moment tjetër.
Pacientët që kanë nisur procedurat do të kontaktohen nga administata.

Orari i ri: 09:00 - 16:00
e Hënë - e Premte

Na kontaktoni paraprakisht!

Tel.: 044334595 ose 076334595
email: [email protected]

Драги пациенти,

Поради пандемиската состојба на вирусот СОВИД-19 и по советите од Министерството за Здравство и Стоматолошката Комора ве известуваме дека нашиот распоред ќе се намали заедно со работата на нашиот тим.

Ќе се обидеме да ги третираме пациентите со итни симптоми, додека за другите кои може да го одложат лекувањето, ќе побараме соработка и разбирање за закажување на ново време.
Пациентите кои веке ја започнале постапката ќе бидат контактирани од администрацијата.

Нови работни часови: од 9 до 16 часот
од Понеделник - до Петок

Контактирајте нè однапред!

Тел: 044334595 или 076334595
е-пошта: [email protected]

Ndjek këto këshilla...dhe nuk ka nevojë për panik!

Kush do ta kishte menduar që çokollata mund të ndihmojë në shëndetin oral?

Çokollata e zezë mund të ndihmojë në përmirësimin e shëndetit dental për shkak të përbërjes së taninit në kakao. Kjo ndihmon në zvogëlimin e inflamacionit të mishrave të dhëmbëve dhe pakësimin e erozionit të dhëmbëve.

Pas çdo vakti provoni të hani një copë çokollate të zezë pa sheqer për të ndihmuar në uljen e dëmtimit të dhëmbëve. 🥰🍫
.
.
.
#prodent #tetovo #dentistry

Kush jemi ne?

Ne e filluam historinë e rregullimit të buzëqeshjes tënde me 1991, atëherë kur shumë pak ishte e zhvilluar stomatologjia private në Maqedoni. Sot, me krenari ju njoftojmë se ne jemi në krye të klinikave dentare që ofrojnë shërbimet më moderne dentare në vendin tonë.

Më poshtë disa nga shërbimet që do të bëjnë ty të buzëqeshësh natyrshëm dhe sikur asnjëherë më parë:


 • Implante Dentare (rrënjë artificiale)

 • Zbardhje e dhëmbëve me Opalescence
 • Want your business to be the top-listed Dentist in Tetovë?

  Click here to claim your Sponsored Listing.

  Videos (show all)

  Live!
  Gëzuar Vitin e Ri!

  Location

  Telephone

  Address


  Boulevard Video Smilevski Bato 2-1
  Tetovë
  1200

  Opening Hours

  Monday 09:00 - 19:00
  Tuesday 09:00 - 19:00
  Wednesday 09:00 - 19:00
  Thursday 09:00 - 19:00
  Friday 09:00 - 19:00
  Saturday 10:00 - 14:00
  Other Dentists in Tetovë (show all)
  Dental Lux Dental Lux
  Jane Sandanski 2
  Tetovë, 1200

  Denticia Denticia
  Ilindenska B.b
  Tetovë, 1200

  Since April 2000

  Ordinanca Stomatologjike RroniDent Tetovë Ordinanca Stomatologjike RroniDent Tetovë
  Ilidenska Bb
  Tetovë, 1200

  Ordinancë e specializuar për Stomatologji dhe Laborator Teknik në Tetovë. Që nga viti1997 vazhdojmë të jemi të sukseshëm

  About   Contact   Privacy   FAQ   Login C