BLU DENT - Dental Polyclinic

Light up the room with your smile Klinikat Dentare Blu Dent në Bogovinë dhe Tetovë veprojnë në mënyren më të përshtatshme të stomatologjisë familjare duke përfshirë teknologjinë më të fundit nga fusha stomatologjike.

Përkushtimi ynë nënkupton që ne jemi të aftë te ofrojmë shërbime stomatologjike që ju apo familja juaj mund të ketë nevoj si nga aspekti restaurativ edhe ai konstruktiv. Qëllimi ynë është që vizita juaj në njërën nga klinikat tona të jetë i këndshem dhe sa më informues. I Juaji
Stafi BLU DENT

Operating as usual

[04/16/21]   Blu dent ju ofron mundesi punesimi per doktor stomatolog. Per informacione ju lutemi ne nr e tel 071224573 ose ne ordinance. Ju mirpresim.

Блу дент вработува доктор стоматолог . За повеќе информации на тел бр 071224573 или во нашата ординација. Ве очекуваме.

08/04/2021
Photos from BLU DENT - Dental Polyclinic's post 08/04/2021

Photos from BLU DENT - Dental Polyclinic's post

12/03/2021

Smile makeover ❤️

Smile makeover ❤️

Photos from IDentist's post 04/03/2021

Photos from IDentist's post

Photos from IDentist's post 26/02/2021

Photos from IDentist's post

09/02/2021
22/01/2021

Light up the room with your smile

Light up the room with your smile

28/10/2020

IDentist

Totalni personalizirani protezi vo kombinacija so dentalni implanti vo dolna vilica kako podrshka za stabilnost

06/10/2020

IDentist

Zabite se ogledalo na nasheto zdravje...
Ubavite zabi potsetuvaat na mladost i ja krasat nasmevkata
🦷👄👄👄👄👄👄👄🦷

06/08/2020

IDentist

Dentalen implant za zamena na izgubeniot zab...
Gold standard for tooth replacement and can be completed in one day 💎

29/07/2020

IDentist

Belenje na avitalen zab i minimalna korekcija na dijastema.....little changes - big differences. 🦷🤍
Dona Shabani

[05/11/20]   Të nderuar pacientë, me vendim nga institucionet shëndetësore ju informojmë që ordinanca Blu Dent me lokacion në Tetovë dhe Bogovinë do fillojmë me punë nga 13.05.2020 e Mërkurë me orar 11-17h
Ju lutemi që paraprakisht të caktoni terminet tuaja në 071 224 573

Me respekt ekipi
BLU DENT

[03/30/20]   Të nderuar pacient,

Për të riorganizuar shërbimin ekzistues dentar, Ministria e Shëndetësisë e Republikës së Maqedonisë ka lëshuar një detyrim për të organizuar një Shërbim Dentar Emergjent në Shtëpitë e Shëndetit. Huamarrja bazohet në Ligjin për rregullimin e kujdesit shëndetësor dhe funksionimin e kujdesit shëndetësor në kushte të jashtëzakonshme të organizuar dhe koordinuar me Shtëpitë Shëndetësore në territorin e Shtetit dhe fillon të zbatohet në 30.03.2020. Me urdhër të Ministrisë së Shëndetësisë, me qëllim të mbrojtjes së qytetarëve dhe parandalim të përhapjes së virusit COVID -19, ju informojmë se ordinanca stomatologjike BLU DENT (Bogovine & Tetovë) PËRKOHËSISHT nuk do të punojë.
Në qoftë se keni nevojë për intervenime stomatologjike URGJENTE, DETYRIMISHT duhet të lajmëroheni në numrin e telefonit 071 224 573 për konsultime më të detajuara, edhe atë nga ora 08:00 deri në ora 20:00.

Për çdo ndryshim të ardhshëm do ju njoftojmë paraprakisht.
Ju faleminderit për mirëkuptimin!!

Почитувани пациенти,

Заради реорганизирање на постоечката стоматолошка служба, Министерството за здравство на РС Македонија издаде задолжение за организирање на Итна Стоматолошка Служба во Здравствените домови. Задолжувањето е врз основ на Законот за здравствена заштита за приспособување и работа на здравствената дејност во вонредни околности во организација и координација со Здравствените домови на територијата на Државата и започнува да се применува од 30.03.2020 година.
По наредба на Министерството за здравство, со цел да ги заштитиме граѓаните и да го спречиме ширењето на вирусот СOVID-19, ве известуваме дека стоматолошката ординација БЛУ ДЕНТ (Боговиње & Тетово ) ПРИВРЕМЕНО нема да работи.

Доколку имате потреба од Итни стоматолошки интервенции, должни сте да се јавите на 071 224 573 за подетални консултации, од 08:00 до 20:00 часот.

Ние ќе ве известиме однапред за какви било идни промени.
Ви благодариме за разбирањето !!

14/01/2020
09/11/2019
08/11/2019

E Max Beauty

08/11/2019
03/08/2019
03/07/2019

Gjallëro Buzëqeshjen me :
🔵Aparate Ortodontike
🔵Implante
🔵Kurora Zirconi,E-Max apo Metal-Keramik
🔵Bleach Zbardhje me laser 😬

05/05/2019

Timeline Photos

04/05/2019
04/05/2019
04/05/2019
03/05/2019

Friday Transformation

23/04/2019
13/03/2019

IDS - International Dental Show

21/02/2019

Zirconia Crowns for a brighter smile and a brighter future 🥶

14/02/2019
31/01/2019

Transformation Thursday 💙

30/01/2019

teeth##tooth#correctsmile#zirconia#cirugiabucal#oralsurgery#dental#dentist#dentistry#dentalhygiene#endodontics #dentalstudent#implant#art#medical#smilemakeover#orthodontics #style #picoftheday #viral #dentistryworld #medical #hollywood#fun#crown#veneer#surgery#health#smile

30/01/2019

Photos from BLU DENT - Dental Polyclinic's post

30/01/2019

Timeline Photos

16/01/2019

Fist MDP Smile Line shot !! @styleitaliandentistry

27/12/2018

IDentist

For the end of the day, another surgery. 👩‍⚕️👩‍⚕️
#IDentist #DentalSurgery
Arjeta Izairi Idrizi

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Ilindenska 230 Lok4A
Tetovë
1200

Opening Hours

Monday 09:00 - 20:15
Tuesday 09:00 - 20:15
Wednesday 09:00 - 20:15
Thursday 09:00 - 20:15
Friday 09:00 - 20:15
Saturday 09:00 - 20:15
Other Tetovë dentists (show all)
Klinika Dentare Odenta Klinika Dentare Odenta
F. Dobrosht, Tetovë
Tetovë, 1200

Sherbime profesionale te shendetit oral. Sherim dhe mbushje të dhëmbëve. Ura porcelani dhe cirkoni. Kirurgji & Implantologji

Dental LM Dental LM
Bogovinje
Tetovë, 1220

Mireserdhet ne Kliniken Dentare - DENTAL-LM

Alba Dent Alba Dent
Shtipska No.61
Tetovë

Poliklinika stomatologjike Alba Dent e themeluar në vitin 1991, edhe pas 30 viteve eksperiencë e vazhdon misionin e saj që të kujdeset për dhëmbët tuaj.

Bliznak Dent Dr.Ljubomir Kocevski - Близнак Дент Др.Љубомир Bliznak Dent Dr.Ljubomir Kocevski - Близнак Дент Др.Љубомир
Marshal Tito 136
Tetovë, 1200

Official page of the private dental office "Bliznak Dent - Dr.Ljubomir Kocevski"

Natasa Blazevska Natasa Blazevska
Goce Simoski Br.30
Tetovë, 1200

Doktor po opsta stomatologija vo PZU DEST DENT DR.NATASA

Denticia Denticia
Ilindenska B.b
Tetovë, 1200

Since April 2000

Ordinanca Stomatologjike Dentist Ordinanca Stomatologjike Dentist
Nikola Tesla 6
Tetovë

Ordinanca Stomatologjike-Florident Ordinanca Stomatologjike-Florident
Dzhepchishte
Tetovë, 1200

Ordinanca Stomatologjike-Florident

Apolon dental Polyclinic Apolon dental Polyclinic
Ilirija 122/1
Tetovë, 1200

IDentist IDentist
ул. Илинденска 230 4/б
Tetovë

VITA DENT VITA DENT
Str.103 N.1
Tetovë, 1200

Dental Clinic, Studio Dentistico, Zahnarztpraxis, Cabinet Dentaire

Dental Lux Dental Lux
Jane Sandanski 2
Tetovë, 1200