Klinika Dentare Odenta

Sherbime profesionale te shendetit oral. Sherim dhe mbushje të dhëmbëve. Ura porcelani dhe cirkoni. Kirurgji & Implantologji

Operating as usual

22/02/2021

Nxjerje e 10 dhembeve dhe vendosje e menjehershme e 6 implanteve në nofullen e poshtme

12/02/2021

Implantet jane zgjedhja me e mire per te kompenzuar dhembet e humbur.

18/12/2020

Photos from Klinika Dentare Odenta's post

[12/10/20]   #dentalimplants

11/07/2019
02/01/2019

Procesi i vendosjes se implanteve...

28/11/2018

Dhurate per festen e 28 Nentorit...😓😓

28/11/2018

Gëzuar festën e 28 Nëntorit...

02/08/2018

Photos from Klinika Dentare Odenta's post

01/08/2018

Zbardhim profesional per buzeqeshje briljante...

18/07/2018

Padhëmbsi totale. Rehabilitim me anë të protezave totale me ventil të butë të cilat japin stabilitet te shkëlqyer si dhe evitojnë dëmtimet në gojën e pacientit.

10/07/2018

Zëvendesimi i urave te vjetra me ura te reja nga metal-porcelani

03/07/2018

Diçka nga rastet...

26/06/2018

Smile again...#classics

28/05/2018

Monday...
Nxjerje kirurgjikale e dhembit 48.

15/05/2018
01/02/2018

Kompenzim i dhembeve te humbur me ura metal-porcelan

16/01/2018

dental implants

#piezosurgery #dentalimplants #shortimplants

31/12/2017

Gezuar!!!🥂

28/12/2017

implantation

#piezosurgery #dentalimplants

22/11/2017

Happy patient...happy doctor 😷

21/11/2017

The pearl is home...😷😷😷

17/11/2017

Photos from Klinika Dentare Odenta's post

07/11/2017

Rikthim i buzeqeshjes...

02/11/2017

Rikthimi i estetikes me kunora cirkoni...

31/08/2017

Kompensim i dhembeve te humbur me ura metal-porcelani...

25/07/2017

Photos from Klinika Dentare Odenta's post

23/07/2017

Implants...

16/07/2017

Zirconia...

15/07/2017

Klinika Dentare Odenta

29/06/2017

Klinika Dentare Odenta

22/05/2017

Proteza totale me ventil te butë...

18/05/2017

MP

17/05/2017

Single implant placement...

[05/13/17]   Parakusht per protezim te suksesshem-krijimi i ventilit....

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


F. Dobrosht, Tetovë
Tetovë
1200

Opening Hours

Monday 09:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 21:00
Friday 09:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 16:00
Other General Dentists in Tetovë (show all)
K2LAB Prosthetic Dental Laboratory K2LAB Prosthetic Dental Laboratory
Ilindenska 101
Tetovë, 1200

Aesthetic dentistry, zirconium, metal ceramic, titanium frame works, CNC, 3D printing

VITA DENT VITA DENT
Str.103 N.1
Tetovë, 1200

Dental Clinic, Studio Dentistico, Zahnarztpraxis, Cabinet Dentaire

Ordinanca Stomatologjike-Florident Ordinanca Stomatologjike-Florident
Dzhepchishte
Tetovë, 1200

Ordinanca Stomatologjike-Florident

Bliznak Dent Dr.Ljubomir Kocevski - Близнак Дент Др.Љубомир Bliznak Dent Dr.Ljubomir Kocevski - Близнак Дент Др.Љубомир
Marshal Tito 136
Tetovë, 1200

Official page of the private dental office "Bliznak Dent - Dr.Ljubomir Kocevski"

Dental LM Dental LM
Bogovinje
Tetovë, 1220

Mireserdhet ne Kliniken Dentare - DENTAL-LM

Ordinanca Stomatologjike Dentist Ordinanca Stomatologjike Dentist
Nikola Tesla 6
Tetovë

Ordinanca Stomatologjike Tre Dent f.Trebosh Ordinanca Stomatologjike Tre Dent f.Trebosh
F.Trebosh
Tetovë, 1226

Ordinanca Stomatologjike TRE DENT f.Trebosh -Tetovë Dr.Raif Skenderi

Natasa Blazevska Natasa Blazevska
Goce Simoski Br.30
Tetovë, 1200

Doktor po opsta stomatologija vo PZU DEST DENT DR.NATASA