VITA DENT

Dental Clinic, Studio Dentistico, Zahnarztpraxis, Cabinet Dentaire

Operating as usual

#newsmile
.
..
...
#zirconia #emax #naturalsmile #smiledesign ##smiletransformation #whitesmile #digitalsmiledesign #digitalsmiledesigner #cadcam #cadcamdentistry

#dedication #hardwork #smiletransformation #smilemakeover #happysmile #emax #emaxcrowns #zirconia #zirconiacrown #vitadentpolyclinic #tetovo

Gëzuar Festën e Fitër Bajramit. Uroj të keni fat, shëndet dhe lumturi për ju dhe familjen tuaj.
Me respekt, stafi i Poliklinikes
VITA DENT

Të nderuar pacientë, me vendim nga institucionet shëndetësore ju informojmë që ordinanca Vita-Dent filloj me punë nga 13.05.2020 e Mërkurë me orar 09-17h
Ju lutemi që paraprakisht të caktoni terminet tuaja në 044/332 432

Me respekt stafi i
VITA-DENT

[03/30/20]   Të nderuar pacientë , për shkak të situatës së jashtëzakonshme me pandemine e virusit Covid -19 ( Korona Virus), me vendiminm e Ministrisë së Shëndetësisë dhe Shoqatës Stomatologjikë të R.M.V, me qëllim të mbrojtjes së qytetarëve dhe parandalim të përhapjes së mëtejme të virusit sjell:

VENDIM

Për MBYLLJE TE PËRKOHËSHME të të gjitha ordinancave stomatologjike në nivel shtetrorë.
Te gjithë pacientet tonë per konsulta mund të lajmërohen në numrin e telefonit: 070/457-111.
Per raste URGJENTE si dhimbje, ajtje, gjakosje etj, pacientet mund te drejtohen ne njesitë emergjente të formuara në kuadër të Qendrës Stomatologjike -TETOVE
Për cdo ndryshim të ardhshëm do ju njoftojmë paraprakisht.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Qëndroni në shtëpi dhe keni kujdes.

Me respekt,
Stafi i Poliklinikë s “VITA-DENT”

Drejtor,
D-r. Denis Baftijari

#implant #dentalimplants #dentalimplantsurgery #implantdentistry #implantesthetics #tibar #denture #implantteeth #compositebonding #vertex #vertexdental #neodent #multiunit #fullarchimplants #fullarchrehabilitation #quarantineandchill @ VITA DENT

#newsmile #smilemakeover #zirconia #cadcam #aestheticdentistry #cosmeticdentistry #plasticsurgery

#aesthetics #ceramicbridge #porcelain #emax #aestheticdentistry #fullmouthreconstruction #diastema #diastemaclosure #estheticdentistry

#implantdentistry #implantsupporteddentures #aesthetic #aestheticdentistry #vertex #primodent #highaesthetics

#immediatloading #straumannimplants #straumanngroup @straumannglobal @straumannch #hollywoodsmile #dentistry #dentistryworld #dentistrylife

New smile #zirconiacrown 😁 .
.
.
..
.. #dentist #dentistry #vitadent #crown #zircon #hollywoodsmile #smile

#solocrown #zirconia #brightsmile #prosthodontics #aestheticdentistry

#zirconiacrown #zirconia #zirconiaimplants #emax #digitalsmiledesign #digitalsmiledesigner #ddssmile #implants #implantsurgery #dentalimplants #straumannimplants #zirconiaimplants #tobecontinued🔜

#zirconia #zirconiasmile #dsdplanningcenter #digitalsmiledesign #implants #implantsurgery #tobecontinued🔜

#newsmiles #zirconia #estheticdentistry #teethjewelry

#zirconia #zirconiacrown #whitesmile #happysmile #aesthetic #aestheticdentistry

#smile #dentist #dentistry #dental_clinic #keepsmiling😊💕💜

#straumannimplants #straumann #straumanngroup #biooss #osteology #sinussurgery #sinuslifting #dentistry #dentist #implantsurgery #implantdentistry #implantology_specialist #straumannglobal

Happy 2019 I

Appreciation gift from a patient. Artist and sculpturer. Thank you Loni.

Gëzuar festen e Fitër Bajramit. Shëndet dhe mbarësi.

ITI International Team for Implantology World Symposium 2017

Dental implant Straumann.

The beauty of a Healthy smile, Dental solution, Dental Implants

VITA DENT's cover photo

Mobile Uploads

Mobile Uploads

Diamond brackets

Our patient

VITA DENT's cover photo

[07/28/14]   Per shume vite Festa e Bajramit, shume fat, shendet dhe begati. Poliklinka VITA DENT.

New treatment room exellence in dentistry with Kavo

History of dental implants

VITA DENT's cover photo

Mobile Uploads

Want your business to be the top-listed Dentist in Tetovë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Str.103 N.1
Tetovë
1200

Opening Hours

Monday 09:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 21:00
Friday 09:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 21:00
Other General Dentists in Tetovë (show all)
Stomatoloska Ordinacija DES DENT  Dr.Natasa Stomatoloska Ordinacija DES DENT Dr.Natasa
Goce Simoski Br.30
Tetovë, 1200

.

Ordinanca Stomatologjike-Florident Ordinanca Stomatologjike-Florident
Dzhepchishte
Tetovë, 1200

Ordinanca Stomatologjike-Florident

Bliznak Dent Dr.Ljubomir Kocevski - Близнак Дент Др.Љубомир Коцевски Bliznak Dent Dr.Ljubomir Kocevski - Близнак Дент Др.Љубомир Коцевски
Marshal Tito 136
Tetovë, 1200

Official page of the private dental office "Bliznak Dent - Dr.Ljubomir Kocevski"

K2LAB Prosthetic Dental Laboratory K2LAB Prosthetic Dental Laboratory
Ilindenska 101
Tetovë, 1200

Aesthetic dentistry, zirconium, metal ceramic, titanium frame works, CNC, 3D printing

Klinika Dentare Odenta Klinika Dentare Odenta
F. Dobrosht, Tetovë
Tetovë, 1200

Sherbime profesionale te shendetit oral. Sherim dhe mbushje të dhëmbëve. Ura porcelani dhe cirkoni. Kirurgji & Implantologji

Dental LM Dental LM
Bogovinje
Tetovë, 1220

Mireserdhet ne Kliniken Dentare - DENTAL-LM

Ordinanca Stomatologjike Dentist Ordinanca Stomatologjike Dentist
Nikola Tesla 6
Tetovë

Ordinanca Stomatologjike Tre Dent f.Trebosh Ordinanca Stomatologjike Tre Dent f.Trebosh
F.Trebosh
Tetovë, 1226

Ordinanca Stomatologjike TRE DENT f.Trebosh -Tetovë Dr.Raif Skenderi

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C