Ordinanca Stomatologjike-Florident

Ordinanca Stomatologjike-Florident

Ordinanca Stomatologjike-Florident

Operating as usual

Njoftim

Në bazë te vendimeve të organeve kompetente ,ju njoftojm se prej datës 13.05.2020 (e mërkurë)kthehemi në sherbimin tuaj.
Ju njoftojmë se paraprakisht duhet të bëni terminin tuaj në 070 931 604
Ju falemnderit-Florident

[03/15/20]   NJOFTIM
Pacientë të nderuar ju njoftojmë se për shkak të pranisë së corona virusit/Covid-19,pezullojmë aktivitetin e regullt të ordincës tonë deri në një njoftim të ardhshëm.
Për raste emergjente paraqituni në numrin e telefonit: 070931604
Ju falenderojmë për mirkuptim.

Urime 2017

[04/25/16]   Sot behen 5 vite nga hapja e Ordinanca Stomatologjike-Florident

[06/18/15]   Ordinanca stomatologjike Florident te gjith besimtareve musliman ju deshiron agjerim te lehte

[07/28/14]   Ordinanca stomatologjike - "Florident"gjith besimtareve musliman ju uron Fiter Bajramin

Ordinanca Stomatologjike-Florident's cover photo

Opened on April 25, 2011

Opened on April 25, 2011

Want your business to be the top-listed Dentist in Tetovë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Dzhepchishte
Tetovë
1200

Opening Hours

Monday 10:00 - 21:00
Tuesday 10:00 - 21:00
Wednesday 10:00 - 21:00
Thursday 10:00 - 21:00
Friday 10:00 - 21:00
Saturday 10:00 - 21:00
Other General Dentists in Tetovë (show all)
Dental LM Dental LM
Bogovinje
Tetovë, 1220

Mireserdhet ne Kliniken Dentare - DENTAL-LM

Klinika Dentare Odenta Klinika Dentare Odenta
F. Dobrosht, Tetovë
Tetovë, 1200

Sherbime profesionale te shendetit oral. Sherim dhe mbushje të dhëmbëve. Ura porcelani dhe cirkoni. Kirurgji & Implantologji

VITA DENT VITA DENT
Str.103 N.1
Tetovë, 1200

Dental Clinic, Studio Dentistico, Zahnarztpraxis, Cabinet Dentaire

Ordinanca Stomatologjike Dentist Ordinanca Stomatologjike Dentist
Nikola Tesla 6
Tetovë

Stomatoloska Ordinacija DES DENT  Dr.Natasa Stomatoloska Ordinacija DES DENT Dr.Natasa
Goce Simoski Br.30
Tetovë, 1200

.

K2LAB Prosthetic Dental Laboratory K2LAB Prosthetic Dental Laboratory
Ilindenska 101
Tetovë, 1200

Aesthetic dentistry, zirconium, metal ceramic, titanium frame works, CNC, 3D printing

Bliznak Dent Dr.Ljubomir Kocevski - Близнак Дент Др.Љубомир Коцевски Bliznak Dent Dr.Ljubomir Kocevski - Близнак Дент Др.Љубомир Коцевски
Marshal Tito 136
Tetovë, 1200

Official page of the private dental office "Bliznak Dent - Dr.Ljubomir Kocevski"

Ordinanca Stomatologjike Tre Dent f.Trebosh Ordinanca Stomatologjike Tre Dent f.Trebosh
F.Trebosh
Tetovë, 1226

Ordinanca Stomatologjike TRE DENT f.Trebosh -Tetovë Dr.Raif Skenderi

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C