PZU Anadent D-r Genchovska

Dental office, Stomatoloshka ordinacija, Skopje, Kisela Voda na Chesma , portokalova zgrada Ilinden do Flatiron. Privatna ordinacija po opshta stomatologija.

Rabotime so fondot za zdravstvo.Matichen doktor Ana Genchovska Dolenc.

Operating as usual

Првиот чекор до добро здравје е грижата за забите.
Закажете бесплатен преглед на
☎️ 078 33 50 10

Убавата насмевка пред сé!
Закажете преглед на 078 33 50 10

Ви посакуваме се' најубаво во
Новата 2021 Година ! 😇🌲💝🥰🎁

:*

🎁🎁🎁Среќни празници 🎁🎁🎁
🎀🎄Имајте уште посреќна и поуспешна работа во новата година Анадент 🎄🎀

Секогаш е интересно во нашата чекална

Na site pacienti i delovni partneri im ja chestitame Novata Godina so golemi uspesi vo 2021. Vasha ANADENT D-R GENCHOVSKA

Zoshto ne bolat zabite? Kakvi vidovi bolki ima kaj zabite i shto znachat?
https://youtu.be/hIVd9_SNTiQ
Razgovor na Telma ambulanta so
D-r Ana Genchovska na na sledniot link:
https://youtu.be/hIVd9_SNTiQ

Закажете термин на 078 335 010

Шоу "Магазин"

Гостинка на Александар Динев во МАГАЗИН ЗДРАВЈЕ е стоматологот Ана Генчовска

Шоу "Магазин"

Среда 10.00 часот на Сител тв
во „Магазин здравје“ гостува д-р Ана Генчовска, ќе добиеме одговори за можните компликации со одложувањето на поправките на заби и работата на стоматолошките ординации во време на Корона.

Препознатлив вокал, млад и успешен пејач од музичка фамилија, кој ги освојува срцата со неговите хитови и позитивна енергија, гостин во „Магазин“- Aleksandar Tarabunov - TARA. Дознаваме на колку инструменти знае да свири, на кои нови песни работеше изминативе месеци и со кого се дружи од естрадата 😁🎸🎤
Во „Магазин здравје“ гостува д-р Ана Генчовска, ќе добиеме одговори за можните компликации со одложувањето на поправките на заби и работата на стоматолошките ординации во време на Корона.

Medecine dentaire Annaba.طب الأسنان عنابة الجزائر

Убав приказ кога никнуваат и кога испаѓаат млечните заби, а кога растат трајните.

l'éruption dentaire en 3D

☎️ 078 335 010 Анадент Д-р Генчовска

kukuriku.com.mk

Кариес кај децата, причини и совети како да ги препознаеме симптомите - KUKURIKU online news

PZU Anadent D-r Genchovska vo sorabotka so Azeta Bio Mk

kukuriku.com.mk Што е кариес? Кариесот кај децата е многу честа појава бидејќи забната глеѓ на млечните заби е поделикатна од онаа кај возрасните. Бактериите присутни во усната пра...

🥰😇😘

📣📣📣Станете наш матичен пациент и добијте🎁 ВАУЧЕР ОД 300 денари💸💰💲 за стоматолошка услуга по ваш избор‼🎯
☎️ Закажете на 078 335 010

kukuriku.com.mk

GINGIVITIS | Воспление на непцата и природни начини на лекување во домашни услови - KUKURIKU online news

Прочитајте се што Ве интересира за гингивитисот и како да си помогнете при болки и воспаленија, во текстот на
д-р Ана Генчовска Доленц
АНАДЕНТ Д-Р ГЕНЧОВСКА 078335010

kukuriku.com.mk Што е гингивитис? Гингивитис претставува воспаление на непцата. Настанува заради наталожување на дентален плак, односно наслаги на забите полни со бактерии кои пр....

Дали знаете дека млечните заби остануваат во устата на децата дури до 11 години? Затоа треба редовни контроли и нивно навремено лекување!
☎️ Закажете бесплатен преглед на 078335010 АНАДЕНТ Д-Р ГЕНЧОВСКА

PZU Anadent D-r Genchovska's cover photo

✏НЕДЕЛА НА УЧЕНИЦИТЕ✏
🗓❗💸 Само од 09.11 до 13.11
20% ПОПУСТ на сите услуги за УЧЕНИЦИ 👨‍💻👩‍💻🚸✔❗
☎️ Закажете на 078 33 50 10
АНАДЕНТ Д-Р ГЕНЧОВСКА

PZU Anadent D-r Genchovska's cover photo

Вашите заби заслужуваат да блеснат💎💎💎
☎️ Закажете на 078 335010

Закажете бесплатен преглед и одберете матичен стоматолог !
☎️ 078 33 50 10

Да го искористиме убавото време во природа!🍂🌳🌲🍁
Имајте убав викенд!

Да се грижиме за оралното здравје, најмалку еднаш годишно посетете стоматолог !

Секое дете 👧🧒 заслужува безгрижно детство и прекрасна насмевка. 😇🙂 Закажете преглед за Вашете дете а ние ќе ја направиме посетата убаво искуство и ќе го надминеме стравот. 🏆🥇
☎️ 078335010 Д-р Ана

PZU Anadent D-r Genchovska

Есенска акција❗🔔📣📢
Добијте бесплатен преглед и полирање за блескава насмевка❗
👍Like на страната & share 👉
☎️ Закажете термин на
078335 010

PZU Anadent D-r Genchovska

😀Насмевката е половина здравје и отвара многу врати 😀
😍Дозволете ние да се погрижиме за Вашата насмевка

PZU Anadent D-r Genchovska's cover photo

PZU Anadent D-r Genchovska

Vreme e da go promenite vashiot izgled i da ja osvezite nasmevkata?
Povelete zakazete termin na 078335010 D-r Ana

Want your business to be the top-listed Dentist in Skopje?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Balkanska Br. 1
Skopje
1000

Opening Hours

Monday 11:30 - 19:30
Tuesday 11:30 - 19:30
Wednesday 11:30 - 19:30
Thursday 11:30 - 19:30
Friday 09:00 - 17:00
Other General Dentists in Skopje (show all)
MISODENT MISODENT
STREET SAVA MIHAJLOV 32/2/2 ( Naselba Cento-posledna Avtobuska 45)
Skopje, 1000

http://zk.mk/company/ES?

CITY DENT, Skopje CITY DENT, Skopje
Bul.ASNOM 42
Skopje, 1000

DENTAL OFFICE "CITY DENT" Skopje

ПЗУ Дилевски ПЗУ Дилевски
„Киро Крстевски Платник“ 18
Skopje, 1000

27 Години Квалитет. 27 Години Професионализам. 27 Години Грижа. 27 Години Традиција. 27 Години Задоволни пациенти. 27 Години Ординација Дилевски.

ПЗУ Мар-Дент ПЗУ Мар-Дент
Vojvoda Vasil Cakalarov 1/1-2
Skopje, 1000

Стоматолошка ординација ПЗУ МАР-ДЕНТ ги врши сите стоматолошки услуги. Др. Мaрјaнa Атaнaсoвa-Ристoскa.

Ordinanca stomatologjike " Andi Dent" Стоматолошка Ординаци Ordinanca stomatologjike " Andi Dent" Стоматолошка Ординаци
Krsto Asenov 3
Skopje, 1000

Stomatoloska ordinacija po opsta stomatologija, koja ima skluceno dogovor so FZO

Dental Implant Solutions Dental Implant Solutions
Ul. Partizanski Odredi 34 A
Skopje, 1000

ОРАЛНО ХИРУРШКИ ИНТЕРВЕНЦИИ, ЛАСЕРСКО БЕЛЕЕЊЕ НА ЗАБИ, ВГРАДУВАЊЕ НА ИМПЛАНТИ , ВРВЕН КВАЛИТЕТ И УСЛУГА

Ordinanca Stomatologjike F-Dent Ordinanca Stomatologjike F-Dent
Xhon Kenedi 27/6 Lokal 1
Skopje, 1000

Mob. +389 (0) 70 53 23 43 Fix. +389 (0) 2 261 3530 Email: [email protected] xhemsh*[email protected]

Comfort Dental Comfort Dental
Ulica Dimo Hadzidimov No.38
Skopje, 1000

Насмевката трае еден момент, но сеќавањето за насмевката останува засекогаш.

Dental Clinic "Dr Margita Smileva" Dental Clinic "Dr Margita Smileva"
Gancho Hadzhipanzov 18, Nas.Vodno
Skopje, 1000

An impeccable smile... Is what we aim for! http://www.dentalclinic.mk

ПЗУ Лидент - PZU Lident ПЗУ Лидент - PZU Lident
ул. Бранко Заревски 70-1/2
Skopje, 1000

Добредојдовте! Стоматолошката ординација Лидент работи во договор со Фондот за здравствено осигурување на Република Македонија

Stomatoloska ordinacija  D E N T I K O Stomatoloska ordinacija D E N T I K O
Ul. Meckin Kamen Br.49 Nas.Gjorce Petrov
Skopje

dentist

Lotus Dent Lotus Dent
Бул.Крсте Мисирков 65/17
Skopje, 1000

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C