Beauty Clinic

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Beauty Clinic, Titov Veles, Bitola.

Operating as usual

[08/25/19]   Beauty Clinic pocnuva so rabota od 2ri septemvri💕

[06/17/19]   Драги мои клиентки ке ве замолам за закжување на термин да се јавите odnапред 7 до 10 дена...(Пикниме негде, вметниме, за мене мора имаш термин)Термини од денес за денес, од денес за утре нема!(освен ако некој не откажи)... Благодарам на разбирањето❣

[05/02/19]   Kozmeticko studio ,,Beauty Clinic"ima potreba od devojka za rabota(so i bez iskustvo) tel. 076 501 864

[02/20/19]   Ve izvestuvam deka kozmetickoto studio Beauty Clinic nema da raboti od 06.03.2019-12.03.2019💜

12/12/2018

Само овој ПЕТОК и оваа САБОТА со секој👣 педикир👣 добивате траен 💅маникир 💅ГРАТИС!!! Закажете термин на 076 501 864 Ваше Beauty Clinic студио💜

26/03/2018

Beauty Clinic

22/03/2018

Beauty Clinic

08/08/2017

[07/16/17]   Почитувани клиентки ве известувам дека од месец август трајниот лак на раце поскапува за 50 денари. Ви благодарам на разбирањето. Ваше BEAUTY CLINIC студио.💅💅💅

[07/11/17]   Термините до 19 јули се зафатени!!!

08/07/2017

Beauty Clinic

Козметичкиот салон ,,Beauty Clinic'' ке користи годишен одмор од 25.07.2017 до 04.08.2017год. Закажете си го вашиот термин навремено на тел.076-501-864 💅💅💅

[07/08/17]   Козметичкиот салон ,,Beauty Clinic'' ке користи годишен одмор од 25.07.2017 до 04.08.2017год. Закажете си го вашиот термин навремено на тел.076-501-864 💅💅💅

10/03/2017

Photos from Beauty Clinic's post

27/02/2017

Матурантки во тек е закажувањето шминка за табло...
Тел.076 501 864
076 861 818
Изгледајте прекрасно!💄

04/01/2017

Timeline Photos

16/12/2016

Timeline Photos

13/12/2016

Photos from Beauty Clinic's post

10/12/2016

Beauty Clinic's cover photo

11/11/2016

Timeline Photos

[11/09/16]   Почитувани клиентки ве известуваме дека козметичкиот салон BEAUTY CLINIC нема да работи од 24.11 до 02.12.2016 год.

09/11/2016

Timeline Photos

21/10/2016

Timeline Photos

04/10/2016

Timeline Photos

04/10/2016

#antiage #DEPILEVE #seminar

20/09/2016

Timeline Photos

17/09/2016

Photos from Beauty Clinic's post

17/09/2016

#Lepota 💅

13/09/2016

Timeline Photos

[09/05/16]   GODISEN ODMOR DO 12.09.2016

25/08/2016

Timeline Photos

30/07/2016

Timeline Photos

29/07/2016

Timeline Photos

13/07/2016

Photos from Beauty Clinic's post

12/07/2016

Photos from Beauty Clinic's post

02/07/2016

Photos from Beauty Clinic's post

Location

Telephone

Address


Titov Veles
Bitola
13