Simbol Caffe

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Simbol Caffe, Dentist & Dental Office, битола, Bitola.

Operating as usual

[04/14/17]   Uzivajte vo orginalniot vkus na Monin Latte

[04/14/17]   Caffe Simbol I Monin Najdobroto Latte caffe

[04/12/17]   Sreda Cmapions League. Live
18:45 Borussia Dortmund-Monaco
20:45 Real Madrid C.F.- FC Bayern München

[03/30/17]   Caffe Simbol

[03/28/17]   Ima li nesto poubavo od ritualot na pienje utrinsko kafe so vasite prijateli.

Caffe Simbol 1 April maskembal nagradi za najdobrite maski FINLANDIA I Jegermeister povelete

Denot neka vi zapocne so utrinsko kafe vo Caffe Simbol

Tradicija Caffe Simbol povelete

Caffe Simbol nas predlog latte coffe + MONIN

Uzivajte vo vkusot na latte caffe vo Simbol Caffe.

UEFA Champions League Caffe Simbol vtornik 20:45

Champions league vtornik CAFFE SIMBOL 20:45 LIVE

Caffe Simbol

[01/01/17]   Среќна нова година на сите пријатели поминавме уште една добра година фала ви на сите.Без вас нема да бидиме она по што сме да постоиме 14 год.Се надевам и ова година ќе продолжиме заедно.КАФЕ СИМБОЛ

Новогодишна атмосфера во Кафе Симбол

24.12.2016 18:30 ДЕДО МРАЗ ЌЕ ДЕЛИ РАЗНОВИДНИ ПОКЛОНИ ЗА СИТЕ ПРИЈАТЕЛИ НА КАФЕ СИМБОЛ ...Пријатели донесетеги вашите деца да ги направиме најсреќни ве молам пријаветего во INBOX вашето присуство.БИДЕТЕ ДЕЛ ОД НЕЗАБОРАВНАТА ЗАБАВА СО ДЕДО МРАЗ

Кафе Симбол.Новогодишна атмосфера

Нека Кафе Симбол биде вашиот избор.Уживајте во топла и празнична атмосфера.

Simbol Caffe

Гледајте ги сите дерби натпревари во живо Кафе Симбол . ПЕТОК 20:30 leverkusen - RB leipzig
19:00 lorient- monaco

САБОТА 13:45 manchester utd- arsenal
15:30 bundes liga LIVE
16:00 cristal palace - man.city
18:30 dortmund- bayer munchen
20:45 atletico madrid - real madrid

НЕДЕЛА 12:30 samdoria - sassuolo
15:00 SERIA A LIVE
17:00 middlesbrought - chelsea
20:45 milan - inter

Резерваци 075 759 373

Гледајте ги сите дерби натпревари во живо Кафе Симбол . ПЕТОК 20:30 leverkusen - RB leipzig
19:00 lorient- monaco

САБОТА 13:45 manchester utd- arsenal
15:30 bundes liga LIVE
16:00 cristal palace - man.city
18:30 dortmund- bayer munchen
20:45 atletico madrid - real madrid

НЕДЕЛА 12:30 samdoria - sassuolo
15:00 SERIA A LIVE
17:00 middlesbrought - chelsea
20:45 milan - inter

Резерваци 075 759 373

Хуманитарен викенд во КАФЕ СИМБОЛ
Петок12.08 ЖАРЕ БЕРБЕР
Сабота 13.08 ТОНИ И ДВЕ ЖЕНИ
Заеднички да му помогнеме на настраданите од поплавите.Ве очекуваме БИДЕТЕ ХУМАНИ
Резерваци 075 -759-373 КАФЕ СИМБОЛ

Бидете дел од најдобрите забави на ШИРОК СОКАК резервирајте во КАФЕ СИМБОЛ 075-759-373
Петок 12.08 ЖАРЕ БЕРБЕР
Сабота 13.08 ТОНИ И ДВЕ ЖЕНИ

Povelete vo CAFFE SIMBOL SIROK SOKAK sekogas najdobri zabavi

[08/01/16]   CAFFE SIMBOL ve pokanuna
PETOK 05.08 DJ PANCHO DNK
SABOTA 06.08 KUKU LELE LIVE..

[07/15/16]   Sirok sokak 15.07 GRUPA DESPINA LIVE POVELETE...

[07/14/16]   ПЕТОК широк сокак ДЕСПИНА

Блу Хаваи коктел повелете во Кафе Симбол . Нудиме врвен квалитет сите сте добредојдени..коктел идеален за жешките летни денови.

06.08.2016 KUKU LELE LIVE SIROK SOKAK CAFFE SIMBOL

ZARE BERBER 22 JULI BITOLA NAJDOBRITE ZURKI SO NAJDOBRIOT...SIROK SOKAK

POCETOK NA LETNITE ZURKI NA SIROK SOKAK1 JULI ZARE BERBER LIVE

[06/07/16]   SIROK SOKAK SO NAJDOBRITE ZABAVI ....OCEKUVAJTE DOBRA ZABAVA SO BAJDOBRITE PEJACI...

CAFFE SIMBOL VE POKANUVA 14.02 START 12:00 BAND LIVE POVELETE I PROSLAVETE SV TRIFUN ( CASA VINO 50 DEN. Sekoe ZESTOKO EDNO PLAKAS DOBIVAS 2)

[01/27/16]   JUVENTUS - INTER CAFFE SIMBOL LIVE

VIKEND CAFFE SIMBOL
11.12 ZARE BERBER LIVE
12.12 BOEMI LIVE
Rezervacii 075 759 373

[11/18/15]   CAFFE SIMBOL VE POKANUVA SABOTA 21.11 JOSKA I KRISTALI LIVE

Want your business to be the top-listed Dentist in Bitola?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address

битола
Bitola
7000

Opening Hours

Monday 08:00 - 00:00
Tuesday 08:00 - 00:00
Wednesday 08:00 - 00:00
Thursday 08:00 - 00:00
Thursday 01:00 - 02:00
Sunday 08:00 - 00:00
Other Dentists in Bitola (show all)
Стоматолошка ординација Д-р Нечаковски Стоматолошка ординација Д-р Нечаковски
Иван Милутиновиќ 54-1/1
Bitola, 7000

Посветени на исполнување на највисоките стандарди за услуги од општа и специјалистички услуги од стоматолошка протетика

ПЗУ Д-р В. Поповска ПЗУ Д-р В. Поповска
Народни Херои 12
Bitola, 7000

Специјалистичка ординација по Ортодонција

Welldent Welldent
Dimitar Ilievski Muratot 10 , Zgrada Obitel
Bitola, 7000

Oрдинација по општа стоматологија. Oδοντίατρος

Dr Mickoski Stomatoloska Ordinacija Dr Mickoski Stomatoloska Ordinacija
Vasko Karangelevski
Bitola, 7000

Προδεντ - Οδοντιατρικο Κεντρο Προδεντ - Οδοντιατρικο Κεντρο
ΣΕ ΠΡΩΤΗ ΦΑΝΑΡΙΑ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΜΈΣΩΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ
Bitola, ΚΙΝΗΤΟ 00389 78446878

PZU Rojal Dental PZU Rojal Dental
Ul.Ilindenska Br:82
Bitola, 7103

Општа Стоматолошка Ординација

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C