Стоматолошка ординација Д-р Нечаковски

Посветени на исполнување на највисоките стандарди за услуги од општа и специјалистички услуги од стоматолошка протетика Стоматолошка ординација Д-р Нечаковски

Operating as usual

31/12/2020

Среќна Нова 2021! Ви посакуваме подобра Нова 2021 година, многу здравје и 365 безгрижни денови полни со среќа и мир, Вам и на Вашите блиски!

06/10/2020

Elmex денови во Стоматолошката Ординација Д-р Нечаковски! На следната ваша посета, прашајте нè за новата паста за заби Elmex Sensitive Professional и ќе добиете тест примерок.

03/06/2020

Dental Tribune International

Дополнителна причина за посебно внимание и одржување на устата, забите и гингивите во добра состојба

The German Society of Dentistry and Oral Medicine has stressed the importance of good oral hygiene in times of COVID-19, since poor oral health may be a risk factor for infection.

stomatolog.com.mk 12/05/2020

Стоматолошка ординација Д-р Нечаковски

Почитувани пациенти, би сакале да Ве известиме дека од утре (среда 13.05.2020) продолжуваме со работа, со сите препорачани заштитни мерки а со цел за целосна ваша и наша безбедност. Во минатиот период се изврши комплетна дезинфекција на нашата ординација и опремата, а воведовме и некои дополнителни заштитни постапки кои ќе се изведуваат редовно и понатаму.

Во периодот кој следува, почитувајќи го протоколот усвоен од Стоматолошката Комора на Македонија, ќе бидат воведени и одредени новини во изведувањето на нашата работа:
- термините за посета задолжитено мора да бидат со претходно закажување на телефонот 📞 047-254-528 или 075-306-509
- поради зголеменото потребно време за дезинфекција помеѓу две интервенции, бројот на слободни термини во еден ден ќе биде помал, и однапред се извинуваме ако има потреба да причекате за слободен термин.

Целосна листа на промени во нашата работа, и за тоа што може да очекувате при следната ваша посета, прочитајте во протоколот за работа кој е достапен на нашата веб страна на https://www.stomatolog.com.mk/index.php?nka=protokol&p=0

stomatolog.com.mk Стоматолошка ординација Д-р Нечаковски - Веќе 27 години посветени на исполнување на највисоките стандарди за современи стоматолошки услуги - заштита и превенција, р...

12/03/2020

Почитувани пациенти, би сакале да Ве информираме дека со цел да го намалиме ризикот за ширење и пренесување корона вирусот COVID-19, во следниот период ќе го намалиме бројот на дневни интервенции и бројот на термини за закажување.

Следејќи ги препораките на македонските и на светските релевантни институции, ги изведуваме сите мерки за заштита, со цел пациентите на кои им е неопходна неодложна стоматолошка грижа, таа грижа да ја добијат во сигурни услови.

Пациентите кои биле во контакт со некој кој имал или самите ги имаат симптомите на грип (кашлица, покачена телесна температура, отежнато дишење), или доаѓаат од земји со зголемен ризик, ги молиме да се јават на нашиот телефон 075-306-509 и 047-254-528 за консултација и доколку е можно да го одложат своето доаѓање.

Ви благодариме на разбирањето.

31/12/2019

Среќна Нова 2020 - имајте година на среќа, мир, љубов и многу насмевки!

27/11/2019

Денови на Listerine 2019 во Стоматолошката ординација Д-р Нечаковски! Закажете превентивен преглед за чистење на забен камен и полирање на забите и ќе добиете подарок од Listerine *важи за првите 26 :) Телефони за закажување: 047-254-528, 075-306-509

24/10/2019

На 20.10.2019 д-р Eva Anastasova учествуваше на обука за хијалуронски филери водена од д-р Ненад Станковиќ од Белград и со поддршка од познатиот швајцарски бренд Apriline Macedonia

16/09/2019

На 14.09 д-р Александар Нечаковски учествуваше на обука за Мимимално инвазивна естетска стоматологија, водена од Проф. Д-р Козмас Толидис од Солун, Грција организирана од Shofu Dental и Medika Le - Ma

28/04/2019
23/04/2019

Стоматолошка ординација Д-р Нечаковски's cover photo

vrabotuvanje.com.mk 21/04/2019

Станете дел од тимот на стоматолошка ординација Д-р Нечаковски

vrabotuvanje.com.mk Во потрага сме по Доктор на Стоматологија

kariera.mk 15/04/2019

ПЗУ Стоматолошка Ординација Д-р Нечаковски: Доктор на стоматологија, Стоматолог - KARIERA.mk

kariera.mk Опис: ПЗУ Стоматолошка Ординација Д-р Нечаковски - Битола објавува проширување на својот тим со доктор на стоматологија, за полно работно време со договор на неопре...

19/03/2019

Меѓународен саем за стоматологија IDS 2019 - Келн, Германија - уште една одлична можност да се осигураме дека стоматологијата која ја практикуваме во Македонија е во тек со сите новини од стоматолошката наука и техника во светот.

International Dental Show 2019, Cologne Germany - another excellent opportunity to make sure that the dentistry we practice in Macedonia is up-to-date with the latest advances in dental science and technology from around the world.

31/12/2018

Среќна Нова 2019 година! Почитувани пријатели, Ви посакуваме многу здравје, мир и љубов во Новата 2019 година! Dear friends, we wish you good health, peace and love in the new 2019!

09/12/2018

Dental Planet

Happy Friday!

11/06/2018

Прв Научен Клуб за Естетска Стоматологија

01/06/2018

Αναστασία

Thank you

Alexander the best

01/06/2018

You smile, we care for your smile!

16/05/2018

Ѝ благодариме на д-р Маја Стомнароска Ѓорѓиеска за досегашната одлична соработка и ѝ посакуваме среќа во понатамошните планови!

03/04/2018

Врвна опрема : задоволство за нас и нашите пациенти - https://www.ems-dental.com/en/products-overview/original-piezon-handpiece-led

30/12/2017

Почитувани пријатели, Ви посакуваме Среќна Нова 2018 година исполнета со љубов, радост и многу насмевки!

23/11/2017

Денови на Listerine во Стоматолошката ординација Д-р Нечаковски! Закажете превентивен преглед за чистење на забен камен и полирање на забите и ќе добиете подарок од Listerine *важи за првите 20 :) Телефони за закажување: 047-254-528, 075-306-509

13/11/2017

Работа

29/06/2017

Futurism

“It shows that community water fluoridation as it’s used in Australia today is effective at reducing tooth decay and is not associated with any general negative health effects,”

A massive study has confirmed that fluoridated water makes you healthier.

28/03/2017

Одамна не сме се виделе? Закажете превентивен преглед за чистење на забен камен и полирање на забите и ќе добиете подарок од Listerine *важи за првите 15 :) Телефони за закажување: 047-254-528, 075-306-509

24/03/2017

IDS 2017 - Excellent lecture by Dr Chaniotis

27/01/2017

Д-р Нечаковски номинирани за Europe Business Assembly's Prestigious International Award - Manager of The Year од страна на Socrates Nomination Committee од Оксфорд, Велика Британија

12/01/2017

Денови на Colgate во Стоматолошка ординација Д-р Нечаковски! Посетете нé во текот на следите денови и ќе имате можност да научите за новите Colgate Sensitive PRO-Relief пасти. Секој пациент добива подарок Colgate паста за заби! (понудата трае до исцрпување на залихите)

29/12/2016

Драги пријатели, Ви посакуваме многу здравје, љубов и убави моменти со вашите сакани! Среќна Нова 2017!

Dear friends, we wish you endless moments filled with love, good health and happiness with you loved ones! Happy New 2017!

23/12/2016

Стоматолошка ординација Д-р Нечаковски's cover photo

06/12/2016

Ѝ поскуваме добредојде на д-р Маја Стомнароска, уште еден матичен стоматолог кај нас! We would like to welcome dr. Maja Stomnaroska to our team!

06/10/2016

Timeline Photos

06/09/2016

ICDE Vienna Ivoclar Vivadent

On 5th and 6th of September we had the great pleasure to welcome Ass. Prof. Dr. Marko Jakovac in our ICDE in Vienna again.
He was lecturing about treatment planning and esthetic rehabilitation theoretically with a “hands on” as well.
Two days of esthetic dentistry, information and also a lot of fun.
We´re looking forward to December, when Dr. Jakovac
is going to visit us again. We would love to welcome you then!

30/05/2016

Ѝ посакуваме добредојде во нашиот тим на Д-р Ева Анастасова! We would like to welcome dr. Eva Anastasova to our team!

Location

Telephone

Address


Иван Милутиновиќ 54-1/1
Bitola
7000

Opening Hours

Monday 08:00 - 17:00
Tuesday 08:00 - 17:00
Wednesday 08:00 - 17:00
Thursday 08:00 - 17:00
Friday 08:00 - 17:00
Saturday 09:00 - 14:00
Other Dentists in Bitola (show all)
Welldent Welldent
Dimitar Ilievski Muratot 10 , Zgrada Obitel
Bitola, 7000

Oрдинација по општа стоматологија. Oδοντίατρος

PZU Rojal Dental PZU Rojal Dental
Ul.Ilindenska Br:82
Bitola, 7103

Општа Стоматолошка Ординација

Simbol Caffe Simbol Caffe
битола
Bitola, 7000

ПЗУ Д-р В. Поповска ПЗУ Д-р В. Поповска
Народни Херои 12
Bitola, 7000

Специјалистичка ординација по Ортодонција

Dr Mickoski Stomatoloska Ordinacija Dr Mickoski Stomatoloska Ordinacija
Vasko Karangelevski
Bitola, 7000

Προδεντ - Οδοντιατρικο Κεντρο Προδεντ - Οδοντιατρικο Κεντρο
ΣΕ ΠΡΩΤΗ ΦΑΝΑΡΙΑ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΜΈΣΩΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ
Bitola, ΚΙΝΗΤΟ 00389 78446878